درباره بارمان

تیم بارمان فعالیت رباتیک خود را از سال ۱۳۸۸ شروع کرده و با کسب تجارب فراوان در زمینه های مختلف در این حیطه دریافت که سیستم آموزشی رباتیک دارای خلاء های بسیار زیادی میباشد.این تیم با انجام تحقیقات فراوان و کسب اطلاعات لازم در صدد تکمیل و تصحیح این سیستم آموزشی و از بین بردن خلاء های موجود درآمد.

نتیجه این تحقیقات در سال ۱۳۹۰ منجر به ایجاد یک سیستم آموزشی پیوسته و مدون شد.همچنین در راستای تحقق این هدف تولید و پیاده سازی بسته های آموزشی رباتیک را آغاز نمود.

تیم بارمان از سال ۱۳۹۴ جهت تحقق رسالت خود که آموزش کاربردی به سبک نوین میباشد، تصمیم به گسترش تیم خود و اجرای این سیستم آموزشی در سایر رشته ها گرفت.

 

شرکت بارمان در زمینه تولید انواع محصولات آموزشی برای کودکان و نوجوانان فعالیت دارد.این محصولات شامل انواع بسته های آموزشی رباتیک ، مکانیک ، الکترونیک و دومینو می باشد که تمامی این محصولات با روند آموزشی اختصاصی بارمان عرضه می گردد.

ارزش های ما

ارزش های ما زیربنای کار ما هستند

نوآوری

انسان همیشه و در همه زمینه ها در حال ابداع و نوآوری بوده که منجر به پیشرفت او شده است.آموزش نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما نیز همیشه در تلاش برای ایجاد نوآوری و بروز کردن محصولات و آموزش های خود بوده‌ایم با آن هدف که یادگیری و آموزش برای کودکان و نوجوانان راحت تر و عمیق تر شود.

آموزش

آموزش مناسب در زمینه های مختلف مهم ترین اصل داشتن آینده‎‌ای روشن برای کودکان و نوجوانان می باشد.تیم ما با جمع آوری تجربیات چندین ساله خود در زمینه آموزش یک سیستم آموزشی یکپارچه و نوین را برای محصولات خود ایجاد کرده است.

کیفیت

کیفیت همیشه سرلوحه کار ما بوده است.سعی ما تولید محصولات خود با بهترین کیفیت و متناسب با نیاز شما عزیزان میباشد.تمامی محصولات بارمان به صورت کامل ساخت این شرکت بوده و هیچ نمونه مشابهی در بازار ندارد

تعداد دانش آموزان رباتیک بارمان تا به این لحظه

0
پردازنده ربات
0
الکترونیک ربات
0
جت روبو
0
امداد کوچولو
0
جنگنده
0
رالی روبو