بارمان خودآموز

در سری آموزش های بارمان خودآموز قصد داریم که برای شما بستری را فراهم کنیم که حتی وقتی در خانه هستید از آموزش های رباتیک استفاده کنید و ربات های جذاب بسازید.

با بارمان خودآموز همیشه در حال یادگیری باش!

ویدئو آموزشی شماره یک: آموزش ساخت ربات پرتابگر

در این آموزش به شما یاد میدیم تا یه ربات جنگنده بسیار جذاب رو بسازید.این آموزش رو با سایر دوستانتون به اشتراک بگذارید تا اونها هم این ربات رو بسازند و با هم مسابقه بدید.حتما از ربات هایی که ساختید فیلم بگیرید و از طریق شماره واتساپ  09135741200 برای ما ارسال کنید تا در اینستاگرام بارمان به اشتراک بگذاریم.

ویدئو آموزشی شماره دو: آموزش ساخت ربات تله‌ کابین

 • در این آموزش به شما یاد میدیم تا یه ربات متفات بسازید، این ربات جذاب یه تله کابین هست. این آموزش رو با سایر دوستانتان به اشتراک بگذارید تا اونهاهم از این آموزش ها استفاده کنند. حتما از ربات ساخته شدتون فیلم بگیرد و برای ما ارسال کنید تا در اینستاگرام بارمان به اشتراک بگذاریم.
  لطفا ویدئو های خودتون رو به واتساپ شماره زیر ارسال کنید:
  09135741200

ویدئو آموزشی شماره سه: نحوه عملکرد و طراحی سنسور ربات مسیریاب

  • قابل ساخت با:آموزش تئوری(قابل استفاده برای دانش آموزان دوره های امداد کوچولو و جت روبو بارمان)
  • درجه سختی: آسان
  • مناسب برای: دوره دوم دبستان به بعد

  در این آموزش بسیار مهم، به توضیح نحوه عملکرد ربات های مسیریاب میپردازیم این آموزش برای تمامی دانش آموزانی که علاقه دارند نحوه عملکرد ربات های مسیریاب هوشمند رو بدونن قابل استفاده میباشد.این آموزش رو با کسانی که به رباتیک و الکترونیک علاقه مند هستند به اشتراک بگذارید.